Раздел само за ЕКИПА

Заключено
Аватар
d3ath2435
Рекламатори
Рекламатори

Сря Май 20, 2020 6:44 pm

Здравейте, искам да Ви предложа нещо доста простичко. Идеята е да се направи раздел/категория "ЕКИП", която да е достъпна само за потребители които членуват в група от екипа (с две думи категория само за потребителите от екипа на вашата верига - Администратори, Глобални модератори, Глобални Админи, Екип Банове, Сървър Админи) Свободно ще можете без никой да вижда (защото едва ли някой от играчите се интересува какво става в екипа, а това даже трябва да си остане между Вас) да коментирате кой отсъства, кой какви идеи има преди да станат реалност и т.н. Също така ще можете свободно да коментирате тестовите админи и смс админите преди да получат по-висока длъжност "Сървър Админ".
Надявам се идеята да Ви хареса и Ви пожелавам успех с развитието на веригата :)
Аватар
ima li kafence?
Потребители
Потребители
Се отблагодари: 3 пъти
Получил благодарности: 1 път

Чет Май 21, 2020 12:41 am

Има група на екипа от доста време.Темата според мен е излишна.
Аватар
SuperStarBG
Потребители
Потребители

Чет Май 21, 2020 9:15 am

Според мен тази тема е излишна.
Аватар
d3ath2435
Рекламатори
Рекламатори

Чет Май 21, 2020 9:46 am

Не знам колко е излишна темата, ама да споделяте с всеки кой къде отива и кой какво прави. Лично мен не ме интересува тази част какво става с вашият екип. Тази информация си е за Вас. Щом имате чат група и т.н. не споделяйте в новини. Новини раздела трябва да са новини около веригата, а не кой ще отсъства и т.н. Лично мен не ме интересува пак казвам кой админ го няма и т.н. :) Вече Вие си преценявате дали да е раздел, чат или нещо от тоя сорт :)

1-ва излишна тема с ненужна информация за потребителите
2-ра излишна тема с ненужа информация за потребителите
3-та излишна тема с ненужа информация за потребителите
Аватар
ima li kafence?
Потребители
Потребители
Се отблагодари: 3 пъти
Получил благодарности: 1 път

Чет Май 21, 2020 12:39 pm

d3ath2435 написа:
Чет Май 21, 2020 9:46 am
Не знам колко е излишна темата, ама да споделяте с всеки кой къде отива и кой какво прави. Лично мен не ме интересува тази част какво става с вашият екип. Тази информация си е за Вас. Щом имате чат група и т.н. не споделяйте в новини. Новини раздела трябва да са новини около веригата, а не кой ще отсъства и т.н. Лично мен не ме интересува пак казвам кой админ го няма и т.н. :) Вече Вие си преценявате дали да е раздел, чат или нещо от тоя сорт :)

1-ва излишна тема с ненужна информация за потребителите
2-ра излишна тема с ненужа информация за потребителите
3-та излишна тема с ненужа информация за потребителите
За проверка на минути, и отсъствия кое е излишното?
Просто ги игнорираш.
Аватар
d3ath2435
Рекламатори
Рекламатори

Чет Май 21, 2020 4:04 pm

Това е просто идея ... можеш да коментираш без да подскачаш :) А и до колкото съм запознат най-важно е решението на собственика така, че нека да видим и той какво ще реши :)
Аватар
sf4n
Собственик
Собственик
Получил благодарности: 2 пъти

Чет Май 21, 2020 4:22 pm

Колкото до раздела за ЕКИПА, мисля, че за момента е ненужен понеже имаме група в telegram. Премахнал съм излишна тема, т.е "отсъствия на админите"
Заключено